"WYGRANA NA POCZĄTEK"

W sobotnie popołudnie drużyna GKS-u Gardeja rozpoczęła zmagania sezonu 2015/16 od pewnej wygranej nad ekipą Błyskawicy Postolin. Gole dla naszego teamu zdobyli: K.Kuzior 15', S.Podworski 30', G.Gryglewski 40' i Ł.Kowalewski 50', 70'... Od początku meczu to gospodarze przeprowadzali groźniejsze akcje co przyniosło efekt w postaci szybko strzelonego gola przez K.Kuziora po dwójkowej akcji z S.Podworskim. Minęło kilka minut od pierwszego gola a ci sami zawodnicy GKS-u znowu "rozklepali" obronę Postolina, tylko tym razem to Kuzior podawał a Seba wpakował piłkę do siatki rywali. Jeśli chodzi o akcje gości to większość ich kończyła się jeszcze przed szesnastką Gardei. A gardejanie grali cały czas swoją piłkę i jeszcze przed przerwą wynik podwyższył G.Gryglewski, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z "rożnego" Kuziora, uderzył futbolówkę głową a za chwilę dobił swój strzał precyzyjnym strzałem przy samym słupku. Dogodnych sytuacji w tej części meczu nie wykorzystali jeszcze J.Fałkowski, K.Kuzior czy S.Podworski i sędzia gwizdnął na przerwę przy wyniku 3:0 dla GKS-u... W przerwie nasza ekipa dokonała dwóch zmian i na boisku pojawił się nowy zawodnik Gardei Ł,Kowalewski i M.Żur. I wejście "Kowala" było wymarzonym debiutem tego zawodnika. Strzelił dwie bramki i brał udział w każdej akcji gospodarzy (przy obu trafieniach asystował Kuzior). Nie obyło się też od groźnych sytuacji, kiedy to bramkarz gości zderzył się z zawodnikiem GKS-u i nie mógł już kontynuować gry a uraz był tak groźny, że zawodnika Postolina do szpitala musiała zabrać karetka. Po tym zdarzeniu zawodnicy dograli mecz do końca a obraz gry się nie zmienił i to GKS nadal groźnie atakował, lecz wynik nie uległ zmianie i to gospodarze zeszli z boiska zwycięsko...Mecz pod kontrolą GKS-u i bardzo pozytywna postawa całej ekipy a zwłaszcza K.Kuziora (gol i 4 asysty) i Ł.Kowalewskiego (dwa gole). Brawo Pany!!!

Powiązana galeria: