"3 PUNKTY ZOSTAŁY W GARDEI"

Ten mecz już przed samym gwizdkiem budził wielkie emocje, za równo u kibiców obu ekip jak i u samych zawodników... GKS pokonał na własnym boisku Powiśle Pawlice-Rakowiec w stosunku 3:0 a gole dla gospodarzy zdobywali: K.Kuzior (asysta S.Podworski), S.Podworski (asysta B.Szymański) i D.Drański (asysta M.Grabowski)... Pierwsza połowa zaczęła się od wyrównanej gry obu drużyn, ale im "dalej w las" tym piłkarze GKS-u coraz bardziej przeważali na boisku. Ta dobra gra została udowodniona golem K.Kuziora, który "zatańczył" z obrońcami gości i strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi Powiśla. Do przerwy wynik już się nie zmienił ale emocji nie brakowało... W przerwie trener GKS-u dokonał jeszcze dwóch korekt w składzie i gospodarze byli gotowi na drugą rundę... Druga odsłona meczu to lepszy początek gości, ale gardejanie przetrwali ten napór i praktycznie w swoim pierwszym ofensywnym wypadzie w pole karne Powiśla zdobyli gola na 2:0. S.Podworski pięknym zwodem położył obrońcę Rakowca i płaskim strzałem w długi róg ulokował piłkę w siatce rywali. A kiedy goście nie mieli już nic do stracenia i grali otwartą piłkę, zostali skarceni trzecim golem. D.Drański wykorzystał dokładne podanie i strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza Powiśla. W końcówce meczu jeszcze szanse na podwyższenie wyniku miał J.Fałkowski jednak piłka po jego strzale z rzutu wolnego trafiła w poprzeczkę i niedługo po tym sędzia odgwizdał koniec spotkania... Mecz mógł się podobać kibicom, którzy licznie przybyli na to spotkanie. Za co bardzo dziękujemy!!!