"NIESKUTECZNI

W niedzielne popołudnie na własnym stadionie ekipa GieKSy rozegrała mecz ligowy przeciwko drużynie z Czernina. Mecz miał dziwny przebieg ze względu na bardzo słabą skuteczność zawodników Gardei i zakończył się remisem 1:1... Pierwsza połowa to gra w środku pola obu ekip i bardzo groźne kontry GKS-u. Ta część meczu powinna skończyć się wynikiem, przynajmniej trzy, cztery do jednego dla gardejan, ale tzw. "setek" nie wykorzystali S.Podworski i K.Kuzior a goście raz wyszli z szybką kontrą i zdobyli gola... Druga połowa to pewna gra w obronie GieKSy i dążenie do wyrównania stanu meczu. Szybko mogło to się spełnić, ale niestety rzutu karnego na gola nie zamienił K.Ekiert i Gardeja nadal musiała "gonić wynik". Po kilku minutach kibice zgromadzeni na trybunach mogli się cieszyć z bramki gospodarzy a na listę strzelców wpisał się K.Kuzior, który strzałem głową nie dał szans bramkarzowi rywali. Do końca meczy było jeszcze sporo czasu, jednak kontuzje i wymuszone zmiany nie pozwoliły już na podwyższenie rezultatu i spotkanie zakończyło się podziałem punktów... Gra GKS-u mogła się podobać, jednak raziła nieskuteczność a to się zemściło. Plusem jest walka na boisku i nie odpuszczanie stykowych piłek. Brawa także dla kibiców, którzy w meczach "u siebie" nigdy nie zawodzą... Za tydzień gramy z liderem naszej ligi...